Türkiye’de hazır beton sektöründe önemli bir yere sahip olan Modern Beton San. Tic. A.Ş., 1993’te Ege ve Batı Akdeniz bölgelerinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere Denizli’de bir Denizli Çimento iştiraki olarak kuruldu. İlk tesisi aynı yıl Denizli’de Gümüşler semtinde hizmete girdi.

DİNAMİZM, GÜVEN VE BAŞARI

Modern Beton ileri teknolojiyle donatılmış modern tesisleri, motivasyonu yüksek donanımlı çalışanlarıyla kısa sürede kalitesini kanıtlayarak, ortaya çıkan ihtiyacı en yüksek düzeyde karşılamaya başladı.

Kasım 2014’te OYAK Çimento bünyesine katılan Modern Beton, grubun Türkiye çapında önemli projelerde geliştirdiği nitelikli ürünleri, hizmet anlayışı ve bilgi birikimini değerlendirerek yenilikçi çalışmaları ve gösterdiği performansla kısa zamanda marka olmayı başardı. Modern Beton, üretimde ve hizmette kalitenin yanı sıra satış sonrası hizmetin öneminin de bilincinde olup ürettiği hazır betonu kapsamlı laboratuvarlarında standartlara uygun olarak test etmekte, kalite kontrollerini özenle gerçekleştirmekte ve düzenli aralıklarla müşterilerine raporlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği hazır beton sektöründe kaliteli, ekonomik ve standartlara uygun ürünleriyle öne çıkan Modern Beton, ileri teknolojisi ve her türlü gelişmeye açık özelliğiyle müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Ana hissedarımız OYAK'ın vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda;

Vizyonumuz

Çimento ve beton kullanım alanlarını geliştiren, dünya ve bölgesel pazarlarda etkin rol oynayan, saygın, lider ve güvenilir bir şirket olmak.

Misyonumuz

Yaratıcılığa, verimliliğe ve katılımcılığa bağlı bir kurum kültürü oluşturarak hissedarlarımız, iş ortaklarımız, çalışanlarımız ve ülkemiz için fırsatları başarıya dönüştürmek, beklentilerin üzerinde ürün ve hizmet çözümleri ile artan sayıda sadık müşteriler yaratmak ve müşterilere marka güvencesini hissettirmektir. Bununla birlikte, betona ihtiyaç duyulan ve duyulacak her yerde hazır beton kullanımını teşvik ederek dengeli ve sürekli büyüme ile sürdürülebilir karlılığı sağlamaktır.

Değerlerimiz

Yaratıcılık / Şeffaflık / Dürüstlük / İnsana ve Çevreye Saygı / Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu / Mükemmeliyet / Rekabetçilik / Güvenilirlik / OYAK Kültürü

Kariyer Fırsatları Kariyer fırsatlarını görmek için lütfen tıklayın.
X
Modern Beton 1993 yılında Denizli’de hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere bir Denizli Çimento iştiraki olarak kuruldu. İlk tesisi Denizli’de Gümüşler semtinde hizmete girdi.
1997 yılında Denizli ili dışında Aydın iline kurulan tesis ile Aydın ve çevresinin hazır beton ihtiyacı karşılanmaya başlandı.
Önemli bir bölümü deprem kuşağında bulunan ülkemizde özellikle 17 Ağustos 1999 depreminden sonra bölgede ihtiyaç duyulan hazır beton talebini karşılamak için Manisa ilinde Alaşehir, ardından İzmir ilinde Sarnıç ve Tire tesisleri hizmete girdi.
2007 yılı itibari ile mevcut tesislere ek olarak Manisa, Turgutlu, Antalya-Yeniköy, Aydın- Kuşadası ve Uşak tesisleri hizmete girmiştir.
2013 yılı sonuna kadar Afyon, Muğla, Fethiye ve İzmir-Menemen tesisleri ilave olmuştur.
2014 Kasım ayı itibari ile OYAK Çimento bünyesine katılmıştır.
2016 eylül ayı itibari ile Kütahya hariç Ege Bölgesi’nin tüm illerinde ve Antalya’da olmak üzere 8 ilde, biri mobil olmak üzere 17 hazır beton tesisi bulunmaktadır.