KOLAY ERİŞİM
YÜCE TÜRK MİLLETİNE DUYURUMUZ


Aziz Türk Silahlı Kuvvetlerinin kıymetli evlatlarının arasına sızmış FETÖ terör örgütünün, 15 Temmuz 2016 günü Cumhuriyetimize, Demokrasimize, Devletin bütünlüğüne yönelik menfur kalkışması, başta Sayın Cumhurbaşkanımız, T.B.M.M. Başkanı ve üyelerimiz, Başbakan ve Bakanlar Kurulumuz, TSK'nın ve Emniyet Teşkilatımızın kahraman evlatları ve Yüce Türk Milletinin yiğit evlatlarının direnişi ile akamete uğratılmıştır.

OYAK olarak bu menfur girişimi şiddetle kınıyor, Devletimize ve Milletimize karşı yapılan bu çirkin şehit düşen vatan evlatlarını rahmetle ve minnetle anarken, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Cumhuriyerimizin temel ilkelerinin, insan haklarının, demokrasinin ve hukukun üstünlüğünün tesis edilmesi ve korunması için Devletin ve Milletin gösterdiği her çabanın yanında yer aldığımızı bu vesile ile Aziz Milletimize duyuruyoruz.

Saygılarımızla,
OYAK

MODERN BETON

Türkiye de hazır beton sektöründe önemli bir yere sahip olan Modern Beton San. ve Tic. A.Ş. 1993 yılında Ege ve Akdeniz bölgelerinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere bir Denizli Çimento kuruluşu olarak kurulmuştur.
 


DEVAM

MODERN BETON - DİNAMİZM, GÜVEN ve BAŞARI

Türkiye de hazır beton sektöründe önemli bir yere sahip olan Modern Beton San. Tic. A.Ş. 1993 yılında Ege ve Akdeniz bölgelerinin hazır beton ihtiyacını karşılamak üzere Denizli ilinde Gümüşler Tesisi ile bir Denizli Çimento kuruluşu olarak kurulmuştur.

MODERN BETON’DAN...

ÜRÜNLERİMİZ

Modern Beton, C8'den, C50'ye kadar tüm beton çeşitlerini TS EN 206 - 1 standartlarına uygun olarak hazırlamaktadır.


PROJELERİMİZ

Denizli Belediyesi Otogarı

TÜM PROJELER